Vše o novém Jasonu Bournovi

Tento týden se představil zbrusu nový spot pro Jasona Bourna, takže nebude od věci podívat se na všechna videa, informace a fotografie, které máme v redakci k dispozici od distributora snímku.

jbourne

Matt Damon si zopakuje svou nejvíce ikonickou roli v novém thrilleru Jason Bourne.  Na režijní křeslo se vrátil Paul Greengrass, režisér Bournova mýtu a Bournova ultimáta a v další kapitole populární série půjde o vytáhnutí ze stínu největšího bývalého zabijáka od CIA.

V thrilleru Jason Bourne, se k Damonovi připojí čerstvě oskarová švédská krasavice Alicia Vikander, populární francouzský bijec Vincent Cassel a zkušený herecký bard Tommy Lee Jones, svou roli z předchozích filmů si zopakuje I sympatická Julia Stiles. Velkorysý spektákl produkuje opět Frank Marshall společně s Jeffrey Weinerem z Captivate Entertainment, ale tentokrát si kredit producentů připisují také Paul Greengrass, Matt Damon, Gregory Goodman a Ben Smith. Scénář napsal sám režisér společně s Christopherem Rousem opět podle postav Roberta Ludluma.

BOURNOVA TRILOGIE

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Přidat komentář

TOPlist