Na RealFilmu vyprazdňujeme sklad

Milí čtenáři a fanoušci RealFilmu už za pár týdnů vychází naše nová kniha Česká animovaná klasika, takže z kapacitních důvodů vyprazdňujeme náš sklad, což je bezesporu příležitost pro Vás.

sklad realfilm

Za dobu existence našeho magazínu jsme vydali dvě filmové knihy a obě se setkaly s velkým zájmem čtenářů. Slavná česká filmová klasika je už beznadějně vyprodaná a letos na podzim se dočkáte jejího druhého a rozšířeného vydání a v našem skladu ještě zbývá několik balíků Slavné světové filmové klasiky, kterou ode dneška nabízíme za speciální cenu 150 korun.

reklama světová klasika

Slavná světová filmová klasika je kniha, která formou rovné stovky zpětných recenzí vytváří ucelený obraz světového filmu. Dozvíte se z ní zajímavosti z natáčení nejslavnějších filmů, přečtete si medailony klíčových tvůrců filmového světa a hlavně zjistíte vše podstatné o principu natáčení filmů a síle vůle a posedlosti autorských osobností světové kinematografie. Světový film není jen Hollywood, do výběru jsme zařadili němou německou klasiku Nosferatu od Murnaua, francouzské perly Oči bez tváře, Mzdu strachu, Medvědy nebo stylotvornou Brutální Nikitu Luca Bessona, z německých produkcí pak Jméno růže, Nebe nad Berlínem, Aguirre, hněv boží, Good bye, Lenin stejně jako Lola běží o život.

 

Pokud si knihu objednáte na našem emailu klasika@realfilm.cz podpoříte provoz našeho portálu, autor textu knihy Ondřej Slanina Vám ji podepíše a v emailu si můžete klidně nadiktovat i věnování. A pokud se chcete podívat na volnější propagační video světové klasiky, pak klikněte sem.

sklad realfilm

Přidat komentář

TOPlist