3 dobré způsoby jak můžete podpořit RealFilm.cz

Milí čtenáři RealFilmu pokud máte náš projekt Opravdového filmového prostoru RealFilm rádi, tak tady máte trojici skvělých možností, jak můžete podpořit náš magazín.

realfilm_cz_logo_cb_invert_300dpi

I v létě nás samozřejmě čeká spoustu akcí a článků a chystáme zajímavé zahraniční reportáže ze světa filmu. Našemu magazínu se totiž podařilo kontaktovat produkci Toma Tykwera Babylon Berlin, tedy největšího evropského seriálu točeného v Berlíně samotným mimořádným filmovým vypravěčem, takže budete u toho jak vzniká zřejmě nejostřeji sledovaná produkce za 50 milionů EUR a chystáme se dostat také na jeden velký evropský festival, což ale závisí na faktorech, které nejsme sto ovlivnit. Co ale ovlivnit můžeme je podoba našeho magazínu, takže pokud nás podpoříte více, samozřejmě se to odrazí i na obsahu.

 

Koupit knihu: SLAVNÁ SVĚTOVÁ FILMOVÁ KLASIKA

Jednou z možností podpory našeho magazínu je koupě knihy Slavná světová filmová klasika, a to buď přes tradiční distribuční kanály: (https://www.kosmas.cz/knihy/168427/slavna-svetova-filmova-klasika/) a nebo přímo u nás v redakci, kde můžete dostat i věnování od autora. Letní cena je 150 korun + poštovné a objednávat můžete na známém emailu klasika@realfilm.cz.

 

Koupit knihu: ČESKÁ ANIMOVANÁ KLASIKA

Už můžete také předobjednávat knihu Česká animovaná klasika, a to na stejném emailu: klasika@realfilm.cz. Kniha už je zlomená grafikem a těsně před vydáním.

 

Měsíční platba nebo PŘEDPLATNÉ

Jak jistě víte z banneru na home page a pokud nevíte, tak se to právě dozvídáte, můžete také podpořit náš magazín formou předplatného. Jako motivaci máme pro naše předplatitele zajímavé dárky, takže pokud si budete chtít zakoupit předplatné, abyste na měsíční platby nemuseli myslet, nabízíme roční za 400 korun a půlroční za 200 korun. V redakci máme řadu nových originálních DVD, plakátů a knih s filmovou tématikou.

 

Důležité info:
číslo účtu: 1206620015/3030 – Airbank
cena za číslo 40 korun
půlroční předplatné 200 korun
roční předplatné 400 korun

 

Děkujeme a přejeme krásné filmové léto

Váš

RealFilm.cz

Přidat komentář

TOPlist