Hill a Teller – dva největší cápkové budou War Dogs

O Jonahu Hillovi a Milesi Tellerovi koluje celá řada nepěkných legend o jejich aroganci a domýšlivosti. Tvůrci nového snímku War Dogs se rozhodli jejich slabin využít jako svou přednost a máme tady hodně očekávané černočerné komediální drama.

war dogs_poster

Příběh vychází ze skutečnosti. David Packouz (Miles Teller – Whiplash) a Efraim Diveroli (Jonah Hill – Vlk z Wall Street, Moneyball, Jump Street 22),  jsou dva dobrodruzi, kteří by rádi vydělali pořádný balík peněz. A během svého volnomyšlenkářského života na Miami Beach zjistí, jak mohou malé firmičky ukousnout pořádný kousek koláče pro zbrojaře dodávající Americké vládě, která hojně pálí v Iráku.

A tak začnou. Během chvilky se z jejich firmičky stane kolos s obratem 300 milionů dolarů a vzhledem k jejich věku, tedy mírně 20+ rozjedou život ve velkém stylu. A pak to pěkně po… S jídlem roste chuť a tak za 300 milionů dolarů dodají obří zakázku…Afgháncům. V ten moment se po nich pustí americká vláda.

war dogs_2

Film režíroval Todd Phillips, režisér jež se netají svou zálibou v měkkých drogách a jeho publikum to moc dobře ví, protože kdo neviděl trilogii Hangover a nikdy nepotáh jointa nebo se nezpil až se mu kolena sevřely v pěsti, asi nikdy úplně nedocení jak je ten film natočený a jak na něj má být nahlíženo. A War Dogs se z této řady rozhodně nechystá vystupovat. Trailer odhalující hodně specifický a kontroverzní humor dává jasně najevo, že tohle bude buď megahit nebo masivní propadák. Film se točil v Rumunsku a Los Angeles a do kin půjde v srpnu.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Comments are closed.

TOPlist