Star Trekovská dávka upoutávek

Znovuoživená sága Star Trek vstupuje do třetí části s novým režisérem a jiným scenáristickým týmem na palubě a bude toho samozřejmě víc.

S

Nový Star Trek jsme v redakci už viděli a musíme říct, že třetí díl výrazně potemněl, přibylo v něm akce a vrací do hry zábavné slovní přestřelky, které Star Trek dělají Star Trekem. Za sebe jsem rád, že dostává konečně pořádný prostor Karl Urban, který je naprosto výborný a i záporák nezůstal zkrátka, protože londýnský hráč Idris Elba je vynikající. Recenze bude samozřejmě ve středu, ale je na co se těšit! Preview tady. Mimochodem soundtrack je absolutní pecka!

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

war dogs_2

Druhou premiérou jsou Týpci a zbraně, které z našich stránek také znáte. Zatím jsme neviděli a nemáme ani k dispozici zahraniční recenze, tak snad se to povedlo. Preview tady.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Třetí premiérou je další film kdysi dobrého režiséra Zdeňka Trošky. Po objektivních propadácích Babovřesky, které uspokojily jen to nejméně náročné publikum, zejména z řad seniorů se tentokrát vrátí k „typicky české“ podívané Strašidla.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Mějte úspěšný nejen filmový týden!

Přidat komentář

TOPlist