V.I.P.Výhled

Před námi je skutečně nadupaný výhled, tedy oblíbená rubrika pro ty, co nebaví číst. Dobrá zpráva je, že i přes letošní kvantitu je kvalita hodně slušná.

 

Jason Bourne a Nikki, tedy Matt Damon a Julia Stiles

Jason Bourne a Nikki, tedy Matt Damon a Julia Stiles

Jason Bourne

 

Děj: Jason Bourne už sice ví, kdo je ale moc mu to nepomáhá, protože se živí ze dne na den. Jednoho dne je kontaktován dávnou známou Nikky, která mu odhalí nové informace o tajném programu a hlavně nové skutečnosti o tom, že jeho dobrovolné naverbování možná až tak dobrovolné nebylo.

 

Verdikt: Tenhle film není nic jiného, než zábava na sobotní večer, který ocení parta kámošů, stejně jako rande s drahou polovičkou. Tato série neměla nikdy větší ambice. Pochopitelně, že hledat v tomto filmu jakoukoli spojit se současností je hloupost, ostatně k ožehavým tématům se Greengrass věnuje jinou linií tvorby, než sérií o Bournovi. Zase musím říct, že už se nemůžu dočkat až si vedle všech ostatních krabiček s Bourny přidám další. RealFilm směle doporučuje tento film ke zhlédnutí.

 

Dlouhometrážní recenze

suicide squd5

Sebevražedný oddíl

 

Děj: Kdo by se vlastně měl postavit Supermanovi a jemu podobným, kdyby zaútočili na planetu? No přeci Suicide Squad – Sebevražedný oddíl, tvořený zločinci s nadpřirozenými scjopnostmi, kteří jsou tak strašně mimo a zlí, že jsou vlastně docela fajn.

 

Verdikt: Suma sumárum, Sebevražedný oddíl je přesně takový jako v traileru, který je protažený na dvouhodinovou stopáž a nikde jinde než v kině to nemá smysl vidět. Jsem rád, že jsem to viděl, ale předpokládám, že až se mě někdo zeptá za týden o čem to bylo, tak mu toho moc nepovím.

Dlouhometrážní recenze

tohle_je_nas_svet_5

Tohle je náš svět

 

Děj: Rodina žijící v divočině mimo civilizaci se musí vypořádat s dobrovolnou smrtí matky a konfrontovat se jednak s okolním světem, ale i mezi sebou.

 

Verdikt: Tohle je náš svět je jeden z nejlepších amerických nezávislých filmů v české kinodistribuci, dokonce bych řekl, že od majstrštyku Chlapectví, tady takhle dobrý představitel americké nezávislé scény uváděn nebyl a s klidným srdcem ho doporučím ke zhlédnutí.

 

Dlouhometrážní recenze

Pages: 1 2 3

Přidat komentář

TOPlist