V.I.P.Výhled

komorna_2

Komorná

 

Děj: Falešná korejská komorná se má starat o labilní japonskou paní žijící u svého úchylného bohatého strýce, který má zálusk na její tučné dědictví. Jenže o dědictví budou mít zájem úplně všichni.

 

Verdikt: Komorná je film určený návštěvníků filmových klubů a zcela jistě i čtenářům dobré literatury, protože ti si tento film vychutnají podle mě nejvíce. U mě si pak získal pozornost za originalitu, špičkové technické zpracování a herecké výkony. RealFilm snímek vřele doporučuje ke zhlédnutí.

 

Dlouhometrážní recenze

lights_out_2

Zhasni a zemřeš

 

Děj: Po tragické smrti otce vyhledává malý syn svou dospělou sestru žijící mimo domov, protože si je jistý, že smrt otčíma nebyla náhoda. Něco temného totiž žije u nich v domě s věčně zataženými žaluziemi a povídá si s jejich společnou bláznivou matkou.

 

Verdikt: Zhasni a zemřeš má český název, který vymyslel někdo po lobotomii, ale když se přes to přenesete dostanete výborný letní horror s dobrým nápadem, u kterého se nebudete nudit a párkrát se solidně leknete.

 

Dlouhometrážní recenze

melciny_4

 Mělčiny

 

Děj: Mladá dívka se jede vyrovnat se svým žalem nad ztrátou matky na opuštěnou a překrásnou pláž, kam si jede zasurfovat. Netuší ovšem, že sem z volného moře zabloudil pořádně agresivní žralok.

 

Verdikt: A jaké jsou tedy Mělčiny? Je to velmi solidní žánrový letní film, který má vynikající kameru, skvělý soundtrack Marca Beltramiho (Žena v černém, Světová válka Z, Proroctví), který odolal a nepouštěl se do žádných motivů, kde by snad jen náznakem připomínal slavnou melodii z Čelistí a jeho vlastní cesta se mi líbila a hodně bavila. Na Blake Lively (Město, preview Věčně mladá) se velmi příjemně kouká a kromě toho, že to je krásná žena je to i zatraceně dobrá herečka a po tomhle filmu i opravdová filmová hvězda, takže uvidíme, v čem jí uvidíme příště.

Dlouhometrážní recenze

Pages: 1 2 3

Přidat komentář

TOPlist