Vážně míněný Lights Between Ocean spojí Vikander a Fassbendera

Režisér Derek Cianfrance už nějaký ten pátek točí a že to myslí vážně už prokázal několikrát. Jeho složitě komponované příběhy obsahující mnohaleté časové úseky mají svébytný styl a hlavně tempo. Nyní za ním stojí David Heyman, který mu svěřil režii k adaptaci bestselleru The Light Between Oceans.

the-light-between-oceans_1

Dosud operoval s menšími rozpočty, ačkoli se v jeho filmech objevují herci formátu Ryana Goslinga, Michelle Williams nebo Bradleyho Coopera. Nyní ale vstupuje do opravdu áčkových vod a očekávání nejsou zrovna malá. Posuďte sami.

 

V roce 1918, po čtyř letech bojů I. světové války se Tom Sherbourne (Michael Fassbender) vrací do Austrálie a přijímá místo strážce majáku na odlehlé skále. Do bohem zapomenutého krajem kam jezdí zásobovací člun každé tři měsíce a dovolenou si může vybrat jednou za tři roky si Tom přiveze mladou a odvážnou manželku Isabel (Alicia Vikander). Jejich štěstí má hořkou příchuť, protože ani napotřetí není schopna donosit dítě. Právě když se ani napotřetí nepodaří porodit jí zdravé dítě a jde položit kytičku na hrob posledního dítěte, přinese vítr zvuk dětského pláče.

light-between-ocean-movie-2

 

V hlavních rolích se předvedou Michael Fassbender (X-Men: Apokalypsa, Steve Jobs, 12 let v řetězech), Rachel Weisz (Humr) a objev z Ex Machina švédská krasavice Alicia Vikander, která se s hlavním představitelem spustila během natáčení do oficiálního partnerského vztahu.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Přidat komentář

TOPlist