HBO nás bude lákat do Westworldu s Anthony Hopkinsem

Pokud bych měl vybrat nejsledovanější událost podzimní sezóny určenou pro televizní obrazovky, zřejmě bych bez většího váhání vybral Westworld od HBO s Anthony Hopkinsem, který vytvořil na klíč Jonathan Nolan.

westworld_2

Očekávaný seriál WESTWORLD je temnou odyseou, která nás zavede do počátku umělého vědomí a evoluce hříchu. Westworld nám představí svět, ve kterém lze splnit každou lidskou touhu, ať ušlechtilou či zvrhlou. V příbězích, kde se kříží blízká budoucnost s minulostí, a dá se v ní dle představivosti manipulovat. Jako inspiraci posloužil samozřejmě znamý román i film Westworld Michaela Crichtona.

westworld_1

V hlavních rolích epizodické show jsou vynikající hráči Anthony Hopkins (Mlčení jehňátek, RED 2, (Obřad,Thor, DraculaPoznáš muže svých snůV zajetí rychlostiVlkodlak), Ed Harris (Truman show), Evan Rachel Wood, James Marsden, Thandie Newton, Jeffrey Wright, Luke Hemsworth a Clifton Collins jr. Seriál vznikl v produkční společnosti Bad Robot Productions, Jerry Weintraub Productions a Kitter Films ve spolupráci s Warner Bros.Television.

WESTWORLD_3

Pokud to nevíte, tak HBO patří už řadu let do koncernu Warnerů. Producent, autor a režisér je Jonathan Nolan (Interstellar); hlavními producenty jsou Lisa Joy, J.J. Abrams, bohužel dnes již zesnulý Jerry Weintraub a Bryan Burk. Westworld má deset hodinových epizod a za sebe přiznávám, že se moc těším. Seriál uvede samozřejmě v letošní podzimní premiéře také česká pobočka HBO.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Přidat komentář

TOPlist