Hvězdně inkarnační dávka upoutávek

Tento týden mají premiéru jen tři filmové premiéry, přesto je celkem nasnadě, že budou kina praskat ve švech. A proč? Pondělní upoutávky jsou tu!

rogue_one_1

Premiérou týdne bude bezesporu prequel k Star Wars s podtitulem Rogue One. Megafilm režíroval Garreth Edwards, zodpovědný za poslední hollywoodskou Godzillu, která sice vydělala, ale až taková pecka to nebyla. A jakoby měl Edwards opět v kapse Černého Petra, protože podle zákulisních informací se i jeho velkofilm ze série Star Wars masivně přetáčel. O filmu toho tedy zatím moc nevíme, uvedení bude všude na světě ve stejný čas, tak se nechme překvapit. V hlavní roli bude zářit Felicity Jones a v rámci trendu pozitivní rasové a pohlavní diskriminace nebude v obsazení chybět hispánec, černoch nebo Asiat.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

I

Druhou premiérou je nový horror Inkarnace z produkční dílny Jasona Bluma, který se snaží postavit vymítačské filmy do trochu jiného světla. Film jsme v redakci již viděli, takže se ve středu těšte na recenzi. Preview je zde.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Poslední premiérou tohoto týdne bude drama Sladké sny režiséra Marco Belocchia. Adaptace knihy Massima Gramelliniho je bolestné drama s tajemstvím, které bylo čtyřicet let ukryto v obálce.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Nezapomeňte, že do středy probíhá naše výhodná vánoční akce s knihami of filmových klasikách. Více si přečtěte ve včerejším článku!

 

Mějte úspěšný nejen filmový týden!

Přidat komentář

TOPlist