Nejlepších 10 filmů 2016 podle RealFilm.cz

Sestavili jsme pro Vás žebříček nejlepších 10 filmů roku podle RealFilm.cz, a to podle filmů, které se objevili v českých kinech od 1. 1.2016 až do dneška. Letošní filmy s premiérou v lednu a později se tak v žebříčku ocitnou opět až příští rok. Takže jak to v českých kinech dopadlo?

la_la_land_1

Nejprve je třeba říct, že rok 2016 dopadl celkem slušně, a to navzdory řadě velkých přešlapů. Tento rok je ve znamení comebacků, vrátil se Mel Gibson i Jason Bourne a oba ve vrcholné formě. Sami zřejmě moc dobře víte, že do kina nejvíce lákají oblíbené franšízy a comicsové velkofilmy, ale jedním dechem je třeba dodat, že nic od Marvelu ani DC Comics v TOP 10 není.

anthropoid_4

Těsně pod příčky vítězů skončil solidní Anthropoid, který sice diváci i redakce ocenili všichni vysoko, ostatně v českých kinech na něj dorazilo kolem 150 000 diváků, ale součet samotný na první desítku nestačil.

Pokud vás to zajímá tak ještě zde další místa pod bednou.

snowden_2

12. Snowden

Příběh whistleblowera, který měl skandální pachuť i při uvedení do kin se podle mě dostane do diváckého zájmu až s odstupem. Řada kinařů se neodvážila film vůbec objednat do programu, což svědčí o neustálé ožehavosti tématu.

RECENZE

spravni_chlapi_2

13. Správní chlapi

Solidní béčko s výbornou dvojicí Russel Crowe a Ryan Gosling bude jistě do budoucna trvalkou televizních programů.

RECENZE

humr_3

14. Humr

Tento tak vymykající se film běžné produkci je určitě dobré alespoň zmínit. A prý to nikdy nebylo myšleno jako komedie! Ale cožpak se tomu dá místy nesmát? Podivnost roku, ale hodně zábavná.

RECENZE

A nyní TOP 10!

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Přidat komentář

TOPlist