Skrytá čísla dvakrát po sobě sesadila Star Wars a řítí se do českých kin

Skrytá čísla je nový počin stále zajímavějšího režiséra Theodora Melfiho, který natočil Miluj bližního svého s Billem Murraym a už je tady s další člověčinou, která láme rekordy.

_

Skrytá čísla mají opravdu zajímavý námět, který vychází ze skutečného příběhu. Skupinka černošských matematiček pracují v NASA v závodech o dobývání vesmíru v projektu Apollo.

_

Všichni si vybavíme jména prvních astronautů a hvězd z NASA, ale kdopak byl ještě v zákulisí? Žánr filmu je opět tragikomedie, která má podle zahraničních recenzí pěkné tempo a sílu v hereckých výkonech. Trojici černošských hvězd v čele s Octavií Spencer (Černobílý svět) a Taraji P. Henson doplňuje Kevin Costner (Bez východiskaJack Ryan: V utajení, Muž z oceli, Draft Day) a Kirsten Dunst (Marie Antoinetta, Melancholia, Věčný svit neposkvrněné mysli, Smrt v labyrintu, TV – Fargo, Paralelní světy).

_

Jedním z producentů filmu je slavný muzikant Pharell Williams, který je autorem titulní písně k filmu, kterou si přehrajte pod trailerem. Film půjde do kin v březnu díky Cinemartu a zatím to vypadá opravdu slibně.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/box-of-film.jpg

1 komentář

  1. Ondra Slanina napsal:

    aktualizováno 6.4.2017 – Tak bohužel, tento snímek zmizel z plánu premiér:-(

Přidat komentář

TOPlist