Horrorová rodina V zajetí démonů se rozšíří o dva členy

Diváci milují své hrdiny a chtějí se s nimi setkávat častěji, proto se neustále vrací Hvězdné války nebo Iron Man, stejně tak ale mají rádi i své antihrdiny, které rozšíří černá jeptiška nebo panenka Annabelle.

annabelle1

Výborné horrory V zajetí démonů a V zajetí démonů 2 vydělaly každý plus minus 320 milionů dolarů a spin off Annabelle 257 milionů dolarů. Kromě toho, že to jsou mašiny na peníze si minimálně prvně jmenované snímky získaly také filmovou kritiku a producent James Wan se rozhodl vysoce nastavenou laťku udržet.

K pokračování Annabelle tedy přizval Davida F. Sandberga, který prokázal svůj talent na žánrově hodně nadprůměrném filmu Lights Out. Prokletá panenka je obklopena mnoha příběhy, jak se můžete sami snadno dopátrat přes velkého bratra Google. Tvůrci zatím do světa vyslali tento hodně děsivý teaser.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

conjuring_2_2

A dnes bylo oznámeno, že se vlastního filmu dočká také děsivá jeptiška z dvojky V zajetí démonů v novém horroru Nun a na režijní sesli usedne Corin Hardy. Hardy má za sebou několik slušných kraťasů a řadu veleúspěšných videoklipů, ale také nezávislý horror The Hallow, jenž se prosadil na festivalu v Sundance a na řadě žánrových festivalů. Na trailer k tomuto zajímavému snímku oživující starou pověst o mýtické únoskyni dětí se mrkněte tady. Pokud se nebojíte, samozřejmě.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Přidat komentář

TOPlist