Do kin se asi blíží nejstrašnější guilty pleasure posledních 30 let

Mladší čtenáři nejspíš vůbec neví, kdo je Mitch Buchanon, ale před dvaceti lety a více běžel v televizi absolutně nejsledovanější seriál Pobřežní hlídka – Baywatch a nyní se dočkal hrané verze, která vypadá tak strašně, že se obávám, že to bude zřejmě skutečně hit.

B

Pobřežní hlídka v originále Baywatch nebyla nikdy seriózní televizní show. Byla to kýčovitá sranda, kterou nebral nikdy nikdo vážně a kdo ano, tak to nemá v hlavě v pořádku. V angličtině se těmto druhům podívaných říká guilty pleasure, tedy díval jsem se, i když jsem se přitom trochu styděl. Z tohoto druhu podívaných byl třeba uváděn loni Deadpool nebo předloni Kingsman, ale většina kritiků je zřejmě již tak zdegenerovaných, že to už berou vážně a slučují to se svým sociopaticko-anarchistickým pohledem na svět.

 

Mitch Buchanon (Dwayne Johnson – Rychle a zběsile 6, 5) je starý mazák u pobřežní hlídky, který přijímá novou skvadru nováčků v čele s mlaďochem (Zac Efron – Sousedi 2, Sousedi). Ukáže se, že při tréninku a prvních dnech v práci narazí na zločineckou bandu místních gangsterů ohrožujících budoucnost jejich poklidné zátoky.

B

Baywatch je produkce Paramountu, která do filmu dost investuje a vypadá to, že nás čeká střelená letní komedie, tak snad se to povede a bude to opravdu guilty pleasure. Velmi zajímavé je složení producentů, kde najdete jak tvůrce originálních Krotitelů duchů Ivan Reitman ze slovenského Komárna, tak horrorový úchylák Eli Roth.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Přidat komentář

TOPlist