Horror IT podle Stephena Kinga vypustil balónek, plakát a trailer

Stephen King před třemi dekádami sepsal příběh a mnoha lidem otevřel oči. Ti roztomilí klauni z poutí, kteří dávají dětem balónky nejsou jen zábavní, může v nich být koncentrované zlo.

It_1

To je bezesporu jedna z nejslavnějších knih Stephena Kinga a bezesporu nejrozsáhlejší, pokud tedy vynecháme příběhy na pokračování. Coulrophobia je odborný termín označující nedefinovaný strach z klaunů a pokud jste tuto fóbii dosud neměli, tak poz hlédnutí tohoto traileru ji mít určitě budete. Nebojte.

TO již jednou filmaři zpracovali, a to v televizní verzi, kde legendárního klauna Pennywise ztvárnil Tim Curry. Do kin se však TO v celovečerní stopáži podívá poprvé a vzhledem k tomu, že filmová a televizní adaptace má hodně odlišné vyjadřovací možnosti a od roku 1990 se výrazně posunuly digitální efekty, kterých bude zapotřebí přehršel, je tady velká šance, že TO bude stá za TO.

It_2

Film vzniká pod hlavičkou studia Warner Bros, které dokazuje, že horrorům dává vyniknout, o tom ostatně svědčí i dva trhákyV zajetí démonů a V zajetí démonů 2 a smlouva s Jamesem Wanem. TO však natočil chráněnec Guillerma Del Tora André Muschietti, který diváky vyděsil velice úspěšným solidním horrorem Mama z roku 2013. připomeňte si i jeho krátkometrážní snímek Mama.

Klíčovou roli klauna Pennywise hraje Bill Skarsgaard a mezi terorizovanými dětmi možná poznáte loňský objev Jaedena Lieberhera z Půlnočního dítěte. Premiéra snímku je ohlášena na 8. září a očekávání jsou velká.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

foto: New Line Cinema/Warner Bros

it_poster

Přidat komentář

TOPlist