Kongovsko kokainová dávka upoutávek

Tento týden nás čeká velkolepě převyprávěný příběh King Konga a podruhé jde do kin film o Janu Masarykovi, jsou tu pondělní upoutávky.

SkullIsland_2

Soudruzi z Vietnamu pustili americké filmaře s monstrprodukcí King Konga na své lidově demokratické území a vzhledem k tomu, že oplývají čarokrásnou přírodou bude se rozhodně na co dívat. Do Hanoje dorazili Samuel L. Jackson (Osm hrozných, RobocopNespoutaný DjangoPokoj 1408,  Pulp Fiction, V řetězech), držitelka Oskara za drama Room Brie Larson a hlavně Tom Hiddleston (Purpurový vrch, Thor), který ztvární hlavní roli. Filmařům se podle prvních ohlasů podařilo s legendárním příběhem popasovat docela invenčně a místo retra z třicátých let, na kterém si vylámal zuby Peter Jackson nám naservírují monstr horror ve stylu válečných spektáklů sedmdesátých let s hvězdnou účastí. Preview zde.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Koncem loňského roku jsme již avizovali uvedení filmu Masaryk Julia Ševčíka. Pokud jste limitované uvedení dosud nenavštívili, podle producenta Rudolfa Biermana na film zašlo v preview již 3 500 diváků, tak můžete zajít na snímek oceněný sprškou, co sprškou, doslova sprchou (!) lvů od tohoto čtvrtka.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Poslední premiérou tohoto týdne je držitel Stříbrného medvěda z Berlinale Smrt v Sarajevu.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Mějte úspěšný nejen filmový týden!

Přidat komentář

TOPlist