Nejžhavější hollywoodští nováčci do 30 let II

Je to už více než rok, co jsme zde upozorňovali na nejžhavější nováčky do 30 let a je tedy na místě drobné ohlédnutí i představení dalších nových tváří.

A

Vraťme se tedy k předchozím hvězdám. Alicia Vikander od loňska zvládla vyhrát Oskara za Dánskou dívku, účinkovat v nejnovějším Bournovi, i díky ní se konečně doplatila prokletá produkce Tulipánové horečky roztočená několik let a nyní pilně trénuje a hraje v nové verzi Lary Croft. Bohužel vážně míněné drama The Light Between Oceans u diváků moc nebodovalo, zato si tam Alicia Vikander našla svého současného partnera, herce Michaela Fassbendera, takže vše je jak má být.

kong_4

Michael B. Jordan se upsal Marvelu, stejně jako Brie Larson, která ale právě boduje v novém Kongovi. Velký pokrok zaznamenala také kariéra Cara Delavigne, která účinkuje ve světově ostře sledovaném velkofilmu Luca Bessona. Gal Gadot pokračuje v hodně našlápnuté kariéře a její Wonder Woman bude jistě velký úspěch.

 

Trošku však zpomalují obrátky kariéry Ansela Elgorta a Milese Tellera. Zatímco Elgort kromě herectví velmi úspěšně podniká a čeká ho uvedení komedie Baby Driver, pak Miles Teller bojuje s pověstí arogantního cápka, tak uvidíme, kam to povede.

john wick2_2

A nyní k nováčkům. Obrovským objevem posledních pár týdnů je Australanka Ruby Rose, která je čerstvá třicítka. Dívka s netradičním zjevem zaujala hned ve třech akčních hitech, a to Johnu Wickovi 2, spektáklu Vina Diesela XXX a posledním díle Resident Evil. To se tak nějak sejde. Právě natáčí trojku hitu Ladíme a akční horror za 150 mega MegJasonem Stathamem o krvelačném žraloku.

ME BEFORE YOU

Superpower stvrdila také Emilia Clarke z kultovní hitové série Hra o trůny. Terminátor Genisys to sice ještě úplně neprokázal, ale romance Než jsem tě poznala byl tak obrovský světový hit, že zejména účetním vyrazil dech. Nyní jí uvidíme v akčním thrilleru Above Suspicion zkušeného hitmakera Phillipa Noyce a pak se ocitne v čelních titulkových místech samostatného snímku o Hanu Solovi z nových Hvězdných válek.

Tetro (2009)

Velikánským příslibem do budoucna je ovšem Alden Ehrenreich, kterému předpovídám obrovskou budoucnost. Už jsme ho viděli ve filmech Tetro nebo Ave, Caesar, ale teď všichni netrpělivě očekáváme jeho vstoupení do bot Harrisona Forda jako Han Sola. Za mě na to rozhodně má a už se moc těším, jak se s tím popasuje!

 

Přidat komentář

TOPlist