Ryan Murphy přivedl na svět show s legendami Hollywoodu

Seriály o kultovních hercích jdou dělat špatně, jako třeba Robert Sedláček s neumětelskou mravokárnou a ulhanou Bohémou a nebo jako král Midas televizní zábavy Ryan Murphy.

feud 1

Ryan Murphy není obecně přijímaný velikán televizní zábavy. Je to excentrický homosexuál, který se s ničím moc nepáře a do televizních obrazovek vecpal velmi nekorektní podívané Plastická chirurgie s.r.o. (Nip/Tuck), zrodil legendární American Horror Story a k dokonalosti dovedl fenomenální show American Crime Story o kauze O. J. Simpsona, od které se prostě nedalo odtrhnout.

feud_2

A v nové show Feud se tvůrci vydají po stopách legendárních rivalek Joan Crawford (Jessica LangeZlomené květiny) a Bette Davis (Susan Sarandon – Smrtelné lži, Atlas mraků, Wall Street: Peníze nikdy nespí), když společně pracovali na kultovním psychologickém thrilleru What Ever Happened to Baby Jane? a zejména potom, co se zastavily kamery.

Vedle obou hvězd se v show objeví po 21 letech v televizní produkci také Catherine Zeta Jones jako Olivia de Havilland, dále zazáří Stanley Tucci a samozřejmě také Sarah Paulson.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Přidat komentář

TOPlist