La La Land vychází na DVD

Muzikálový megahit La La Land, který tím nejlepším možným způsobem podporuje a rozvíjí kreativitu mezi mladými lidmi konečně vstupuje na český trh s nosiči, což mi činí velkou radost, protože se vydání neustále posouvalo a nyní je to konečně tu.

la_la_land_3

USA, režie a scénář: Damien Chazelle, hudba: Justin Hurwitz, kamera: Linus Sandgren, hrají: Ryan Gosling, Emma Stone, John Legend, J.K.Simmons, Rosemarie De Witt

128 minut, 35 mm, 2.55:1, barevný

Nominováno na rekordních 14 Oskarů, včetně nejlepší film, režie, hudba, ženský herecký výkon v hlavní roli (Emma Stone), mužský herecký výkon v hlavní roli (Ryan Gosling)

Film:

Děj se odehrává v samotném srdci Los Angeles. ONA. Snaživá herečka z Nevady Mia (Emma Stone -  Panna nebo orelZombielandGangster Squad – Lovci mafieBláznivá, zatracená láskaBirdmanKouzlo měsíčního svitu, Iracionální muž) se snaží procpat na každý konkurz a je jedno, zda je to kriminálka, drama nebo cokoli. Role se totiž počítá. ON. Vášnivý jazzový muzikant Sebastian (Ryan Gosling – Drive, Bláznivá, zatracená láska, Okamžik zlomu, V lepší společnosti, Den zrady) právě dostal padáka a sní o tom, že se stane majitelem jazzového klubu, kde se bude hrát ta pravá muzika. Ti dva se do sebe zamilují a kompletně si změní svět. Přežijí však jejich sny?

   La La Land je muzikál se skutečně hvězdným ansámblem, ve kterém se po celou dobu kromě muzicírování a zpívání také občas hraje, ale je to čistokrevný muzikál. A ne ledajaký. Je to návrat k tomu nejlepšímu, co kdy studiový Hollywood v dobách Cinemascopu a technicoloru nabídl. Je to čistá a upřímná pocta fenoménům jazzu a filmu a zejména je to krásný film.

Bonusy:
• Hudba La La Landu
• Milostný dopis Los Angeles
• Ryan a Emma
+ dalších více než 30 minut bonusů!

DLOUHOMETRÁŽNÍ RECENZE

lalaposter

Přidat komentář

TOPlist