Upoutávky s Vetřelcem

Tento týden se přesvědčíme, že zachovat si tvůrčí integritu tváří v tvář seniorskému věku, dravým investorům a milionům fanouškům zvládnou jen ti nejsilnější a bude toho mnohem víc.

alien-covenant

Ridley Scott tento týden vstupuje mezi titány, protože se pochlapil, vzal svůj mnohými fanoušky nenáviděný projekt Prometheus a spojil ho s fanoušky milované ságy Vetřelec a udělal to opět jaksepatří po svém. Příjemně mě překvapil taky svým projevem, protože přešel od své kolegiální zdrženlivosti a hodil do ksichtu rukavici všem svým následovníkům – Jamesi Cameronovi, Davidu Fincherovi a Jeanu Pierru Jeneutovi. JA dále řekl, že fanoušky s evyplácí poslouchat, takže nový film připravil podle fandů na míru. Jako velký fanoušek série mohu zodpovědně říct, že uvidíte prostě všechno! Jak možná tušíte, nového Vetřelce jsme v redakci již viděli, takže ve středu večer se těšte na recenzi. A jinak hodně vtipné mi přijde, že tolik virálně provařená pětiminutová scéna z filmu nakonec není a evidentně nikdy nebyla!

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Karel Janák se rozhodl po Janu Hřebejkovi posílit slovenskou kinematografii a natočil komedii Cuky Luky Film. Podle názvu se film nebere vážně, ostatně je to komedie, takže jak to dopadne?

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Drama Sibiřské deníky ze stalinského Ruska nebude žádná oddychová selanka a tvůrci film natočili v Lotyšsko-finsko-české koprodukci.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Mějte úspěšný nejen filmový týden!

Přidat komentář

TOPlist