Vrací se Hráči se smrtí

   Na přelomu devadesátých let natočil v produkci Michaela Douglase režisér Joel Schumacher neotřelý thriller o hranici mezi životem a smrtí, kterou překračují mladí medici. Hráči se smrtí se letos vrátí.

 

 flatliners_1

 

   Joel Schumacher natočil solidní thriller inspirovaný knihami Raymonda Moodyho, které každý milovník paranormálna zná. Jeho příběh o mladých medicích získal velmi solidní divácký ohlas a troufám si tvrdit, že i kultovní status. Pokud vezmeme v úvahu, že mediky hráli Kiefer Sutherland, Julia Roberts, Kevin Bacon nebo Oliver Platt je jasné, že film se relativně často reprízuje i kvůli hvězdnému obsazení.

 

 flatliners_2

 

Čas trhnul oponou a remake natáčí opět Michael Douglas, který se vrátil k filmové produkci a na režijní sesli usedl velmi zajímavý švédský režisér Niels Arden Oplev, jenž má za sebou originální Muži, kteří nenávidí ženy ženy a film Pomsta mrtvého muže. K několika hercům z původního filmu přibude hlavně Ellen Page a Nina Dobrev. Premiéra je naplánována na září a očekávání jsou podle imdb.com velmi značná.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Přidat komentář

TOPlist