Je libo na budku od Atomové blondýny?

Po zhlédnutí prvního traileru na Atomic Blonde jsem měl pocit, že se někdo pomátl a po zhlédnutí druhého už to není jen pocit. Jak se zrodila nová špionka s oskarovou Charlize Theron?

atomicblonde_1

Asi každý kdo viděl jedničku Johna Wicka vám řekne, že to bylo svěží dílko, kterému chyběla jedna drobnost – filmový režisér. Kaskadérské duo Chad Stahelski a David Leitch se snažili a u diváků jim to prošlo. Chad Stahelski se pak vrhnul na samostatnou režii dvojky Johna Wicka a bylo vidět, že se i v ohledu práce s herci výrazně polepšil, i když se má ještě pořád co učit. David Leitch se místo dvojky Johna Wicka upsal vysněnému projektu Charlize Theron Atomic Blonde, který dávala jako producentka dohromady přes 5 let. Dlužno podotknout, že se jedná o adaptaci comicsu, i když zde by se tvůrci zřejmě urazili, protože sami své dílo pokládají za grafickou novelu.

atomicblonde_2

Leitch se tak svezl s produkcí druhého Wicka, protože Charlize Theron  (Rychle a zběsile 8, Ďáblův advokátPravidla moštárnyCestaZrůda, Prometheus) chodila na tréninky s ultra drsnými hochy a Keanu Reevesem, kde všichni absolvovali pořádný tělocvik. Leitch však získal ještě jednu nespornou výhodu, podařilo se mu do castingu získat Jamese McAvoye (Rozpolcený, Victor Frankenstein, Pokání„, „Wanted„, „X-Men:První třída„, „Poslední skotský král) a stále zajímavější alžírskou krasavici a profesionální tanečnici Sofii Boutellu (Star Trek: Do neznáma, Kingsman), která dnes patří objektivně k nejžhavějším hollywoodským tvářím.

atomic-blonde-3

A o čem film je? Tajná agentka MI6 je v době Studené války poslána do Berlína, aby vyšetřila vraždu jiného agenta a našla chybějící list s dvojitými agenty. Podívejte na trailer, ať víte do čeho jdete. Vypadá to naprosto šíleně, ale rozhodně zábavně. Premiéra je už v srpnu.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

A jestli si chcete o prázdninách přečíst něco pořádného o světových nebo českých hraných a animovaných filmech, tak sáhněte po našich knihách Ondřeje Slaniny. Najdete je po knihovnách v celé republice a jestli je chcete domů, tak si je objednejte na Kosmasu!

Přidat komentář

TOPlist