Spidermanovsko utajená dávka upoutávek

Tento týden si distributoři připravili sice jenom dvojici premiér, ale své diváky si jistě najdou.

unlocked

Ačkoli na premiéru snímku V utajení přijde méně diváků, než na Spider Mana, tvůrci od nás mají trošku protekci, protože film se natáčel v Praze. Britský snímek s mezinárodním obsazením v čele s šarmantní exotickou Švédkou Noomi Rapace (Muži, kteří nenávidí ženy„,“Prometheus„, Dítě číslo 44), Orlando Bloomem, Johnem Malkovichem a Michaelem Douglasem bude špionážní hra ze staré školy. Film režíroval Michael Apted, který je podepsaný třeba pod Bondovkou Jeden svět nestačíPiercem Brosnanem.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Druhá premiéra je již třetí odstartování Spidermanovské ságy od roku 2002. Nejoblíbenější comicsový superhrdina pro středoškoláky se navíc díky Marvelu dostane do spojení s vyhajpovanými Avengery. Pokud vás tyto pohádky baví, nic proti.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Tento týden pokračují samozřejmě Karlovy Vary, takže si můžete připomenout článek o amerických nezávislých peckách, které na festivalu můžete navštívit.

 

A jestli si chcete o prázdninách přečíst něco pořádného o světových nebo českých hraných a animovaných filmech, tak sáhněte po našich knihách Ondřeje Slaniny. Najdete je po knihovnách v celé republice a jestli je chcete domů, tak si je objednejte na Kosmasu!

 

Mějte úspěšný nejen filmový týden!

Přidat komentář

TOPlist