Panenkovo emotikonová dávka upoutávek

Tento týden se do kin vrací příběh z paranormální série Jamese Wana, konkrétně dvojka Annabelle a filmu se dočkaly i emotikony z vašich mobilů.

annabelle 2

Annabelle 2: Zrození zla je pokračováním komerčně velmi úspěšného hororu z roku 2014 „Annabelle“. Výrobce panenek se svou manželkou přijmou několik let po tragické smrti jejich dcerky do svého domu řádovou sestru a několik dívek ze zavřeného sirotčince. Zanedlouho se stanou terčem aktivit Annabelle, posedlého výtvoru výrobce panenek. Na režijní sesli došlo k výměně režiséra a dokonce film provází věc nebývalá, kladné recenze! Film je součástí horrorového univerza Jamese Wana.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Emoji ve filmu nás vůbec poprvé zavedou do tajného světa uvnitř našich mobilů. V aplikaci pro textové zprávy se ukrývá Textopolis, bujná metropole, ve které žijí vaši oblíbení Emoji v naději, že se jednou dostanou do zprávy. Každý z Emoji má jen jeden výraz, až na smajlíka jménem Gene, který má výraz vícevýznamový. To je ovšem problém, a tak se Gene rozhodne stát „normálním.“ Pomocnou ruku mu nabídne Hi-5 a nechvalně proslulá hackerka Jailbreak. Společně se vydají na cestu skrz aplikace, které jsou každá vlastním, zábavným světem, aby našli Kód, který může Gena opravit. Celému mobilu však začne hrozit veliké nebezpeční a jen tahle trojice může svět smajlíků zachránit, než bude nadobro vymazán.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Mějte úspěšný nejen filmový týden!

A jestli si chcete o prázdninách přečíst něco pořádného o světových nebo českých hraných a animovaných filmech, tak sáhněte po našich knihách Ondřeje Slaniny. Najdete je po knihovnách v celé republice a jestli je chcete domů, tak si je objednejte na Kosmasu!

Přidat komentář

TOPlist