Steven Soderbergh se vrací do kin s Loganovy Parťáky

    Už je to nějaký ten pátek, co Steven Soderbergh oznámil, že už natočí jen pár filmů a končí s kariérou. Místo toho natočil exkluzivní sérii Knick s Clivem Owenem a nyní komedii, která podle traileru vypadá trochu víc od bratrů Coenů než od něj.

D

Soderbergh komerčně vždy nejvíce uspěl s ansámblovými filmy, ať už to byla série Dannyho parťáci nebo striptérská epopej Magic Mike. Loganovi parťáci, v originále Logan Lucky jsou od těch Dannyho hodně odlišní. Jsou to totiž ošuntělí vidláci s delším vedením, jeden z nich dokonce nemá ruku, zato mají nápad a plán, jak ukrást opravdu velký balík peněz. Parťáky v loupeži během obřího automobilového závodu NASCAR hrají Channing Tatum (Ave Caesar, Osm hrozných, Jupiter vychází, White House Down, Vedlejší účinky, Bez kalhot), Adam Driver, k nepoznání změněný Daniel Craig, Katie Holmes, absolutně nerozpoznatelný Seth MacFarlane, Riley Keough, Hillary Swank nebo Katherine Waterston.

L

Bratři Loganovi žijí v úplném zapadákově, nemají peníze, nemají práci a na krku mají rodinnou tradici smolařů a chcípáků, která na jejich jméně sedí už téměř sto let. Jméno Logan je v tomhle kraji synonymem pro prohru. Říká se, že bratři Loganovi jsou idioti. Jimmy Logan se rozhodne otočit konečně kolo štěstí a ukrást 14 milionů dolarů během největšího a nejslavnějšího automobilového závodu v Americe. To je slušná suma peněz a proto potřebuje do party svého bráchu s jednou rukou, musí dostat z vězení místního odborníka na loupeže všeho druhu, odborníka na počítače a všechny ty internety a další pomocníky. Vypadá to jako naprosto šílený nápad, ale výhodou natvrdlých lupičů je, že si všichni o ostatních myslí, že jsou . . natvrdlí. „Nikdo z nich se neobléká dobře, nemají hezké věci, nemají peníze ani jakoukoliv techniku, kromě provázku a gumičky do vlasů,“ popisuje Loganovy parťáky režisér Steven Soderbergh.

 

Trailer vypadá naprosto neuvěřitelně.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

 

poster

Přidat komentář

TOPlist