# 10 Podcast: Diváci nenávidí horror matka!, whitewashing v Hollywoodu a nové obsazení ikonických rolí

Darren Arronofsky rozdělil nejen publikum na MFF v Benátkách, ale americké publikum ho podle udělených známek doslova nenávidí, fenomén whitewashing stále nabobtnává a ikonické role Lary Croft a Lizbeth Salander mají nové představitelky.

mother_1

Dnešní podcast zahajujeme nekompromisně špatným diváckým přijetím horroru matka!, které Paramount zachraňuje tímto televizním spotem.

G

Pokud neznáte fenomén whitewashing, tak jeho podstatu odhalujeme v podcastu. Zmíníme v této souvislosti filmy Ghost in the Shell a Bohové a monstra a hlavně kontroverzi kolem obsazení nového Hellboye v režii Neila Marshala a občanský postoj Eda Skreina.

claire foy

Na závěr podcastu si představíme zbrusu nové obsazení ikonických rolí novými herečkami. Lizbeth Salander ztvární Claire Foy

first-poster-alicia-vikander-in-tomb-raider

A Laru Croft v novém Tomb Raideru Alicia Vikander ( Ex Machina, Dánská dívka, Dokonalý šéf, Krycí jméno U.N.C.L.E., The Lights Between Oceans). K druhému jmenovanému si přehrajte aktuální první trailer.
http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

PŘEHRAJ PODCAST

A jestli si chcete přečíst něco pořádného o světových nebo českých hraných a animovaných filmech, tak sáhněte po našich knihách Ondřeje Slaniny. Najdete je po knihovnách v celé republice a jestli je chcete domů, tak si je objednejte na Kosmasu!

Přidat komentář

TOPlist