Již tento měsíc se do kin vrátí úspěšný Kingsman

Kingsman: tajná služba vydělala bezmála půl miliardy jenom v kinech a diváci filmu udělili vysoká hodnocení, takže bylo nabíledni, že producenti naváží v pokračování a už je tady.

Taron Egerton stars in Twentieth Century Fox's "Kingsman: The Golden Circle."

S tajnými agenty ještě tajnější organizace Kingsman jsme se rozloučili v poněkud rozpačité situaci. Sice na poslední chvíli zachránili svět s většinou jeho obyvatel, ale sami na tom nebyli zrovna nejlépe. Harry Hart (Colin Firth) má prostřelenou hlavu a je tedy zřejmě mrtvý, za sebou to má i proradný šéf Arthur, kterého hrál Sir Michael Caine. Mladý agent Eggsy (Taron Egerton) sice přežil a zamířil nejen do náruče dánské princezny a ti co film viděli, že měl zájem nejen o její náruč, ale jinak by se dal počet přeživších elitních agentů této tajné organizace spočítat na prstech jedné motorovou pilou pohmožděné ruky.

Colin Firth stars in Twentieth Century Fox's "Kingsman: The Golden Circle."

Čas trhnul oponou a jejich příběh pokračuje. Tajnou centrálu Kingsmanů totiž zničil kdosi s pořádným arzenálem a celý svět se stává rukojmím dalšího šíleného padoucha. Jak jinak, že? Kingsmany čekají nové úkoly a překážky, a i když jim hrdost velí jinak, spojí se se spřátelenou americkou špionážní organizací trefně pojmenovanou Statesman.

KGC-027

Jmenovitě s agenty nazývanými Tequila (Channing Tatum), Whiskey (Pedro Pascal), Champagne (Jeff Bridges) a Ginger (Halle Berry). Agentury Kingsman a Statesman musí společnými silami porazit pravděpodobně pořádně cáklou a více než pravděpodobně i mimořádně nebezpečnou padoušku jménem Poppy (Julianne Moore). A při tom zachránit tak trochu zase celou Zemi a většinu jejích obyvatel.

Taron Egerton stars in Twentieth Century Fox's "Kingsman: The Golden Circle."

V souvislosti s  pokračováním se nejvíc řeší otázka, zda tajný agent číslo jedna, Harry Hart, dokáže vstát z mrtvých. Odpověď na ni je však komplikovanější, než naznačují trailery k filmu. „Harry je rozhodně zpátky, ale zdaleka to není ten Harry, kterého jsme znali. Pro všechny to bude obrovské překvapení,“ slibuje Mattew Vaughn. Do kin jde Kingsman již tento měsíc.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Tvůrci filmu:

Režie: Matthew Vaughn

Scénář: Jane Goldman, Matthew Vaughn

Předloha: Mark Millar, Dave Gibbons

Kamera: George Richmond

Hudba: Henry Jackman, Matthew Margeson

Hrají: Colin Firth, Julianne Moore, Taron Egerton, Mark Strong, Halle Berry, Pedro Pascal, Elton John, Channing Tatum, Jeff Bridges

Přidat komentář

TOPlist