Tenisová válka pohlaví s Emmou Stone a Stevem Carrelem je miláčkem kritiků

Režisérské duo zodpovědné za úspěšný hit Malá Miss Sunshine natočilo skutečný příběh netradiční tenisové dvojky a už teď se hovoří o tom, že máme velkého miláčka amerických kritiků pro nadcházející sezónu.

battle-of-the-sexes-1

Film zachycuje skutečný příběh jednoho z nejznámějších tenisových zápasů všech dob. V takzvaném Battle of the Sexes (souboji pohlaví) se 20. září 1973 utkali na kurtu v americkém Houstonu Billie Jean King (Emma Stone -La La Land, Panna nebo orelZombielandGangster Squad – Lovci mafieBláznivá, zatracená láskaBirdmanKouzlo měsíčního svitu, Iracionální muž) a Bobby Riggs (Steve Carell – Café Society, Sázka na nejistotu).

BotS_Day00_0253.CR2

Na filmu se podílí velmi zajímavá směsice filmařů, kromě tvůrců Malé Miss Sunshine je totiž druhá polovina kreativního štábu tvořena britskými filmaři zodpovědnými za oskarový megahit Miliardář z chatrče, protože producentem filmu je Danny Boyle a scenáristou Simon Beaufoy.

emma-stone-battle-sexes_2

Američtí kritici o filmu řekli, že je to příjemná dramedie s mnoha paralelami k současnosti, která je velmi dobře zahraná. Diváci po prvním týdnu promítání v limitované distribuci dosud snímek hodnotí jedničkou.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Přidat komentář

TOPlist