Zabijácká dávka upoutávek

Tento týden jsem před rozhodováním, zda vás zahltit velkým množstvím premiér a nebo představit premiéry skutečné, nikoli to obnovené. Rozhodl jsem se pro první variantu s tím, že tz obnovené představíme v samostatném článku i z toho důvodu, že jejich nasazení do kin bude hodně limitované na rozdíl od těch premiér hlavních.

americky_zabijak

Stejně s Amerikou jde do českých kin akční thriller Americký zabiják, který je natočený podle knižního bestselleru a podle amerických analytiků vydělá přes 50 milionů dolarů. V hlavních rolích uvidíme Michaela Keatona, který zde bude hrát něco ála Liam Neeson a v roli padoucha Taylora Kitsche.
http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Na režijní sesli usedla poprvé Hallie Meyers-Shyer, dcera slavné ženské režisérky Nancy Myers a neméně slavného scenáristy Charlese Shyera. Do hlavní role romantického příběhu o ženě středního věku s jejími radostmi a starostmi obsadila Reese Witherspoon.
http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg
Děti ve věku 9 – 14, respektive jejich rodiče pošlou do kina na časosběrný dokument  Nejsledovanější o životě youtuberů od režiséra Jiřího Sádka. Netvrdím, že znáte Shopaholic Nicol nebo Kovyho, já jako čtyřnásobný strejda vím dobře o koho jde, takže na rozdíl od Mirky Spáčilové nejsem zdaleka tak negativní.
http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg
Poslední premiéru natočil režisér Cedric Klapisch, jenž stojí třeba za veleúspěšnou sérií Erasmus a spol. Drama Víno nás spojuje je o rodinných vztazích na jedné burgundské vinici.
http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Mějte úspěšný nejen filmový týden!

A jestli si chcete přečíst něco pořádného o světových nebo českých hraných a animovaných filmech, tak sáhněte po našich knihách Ondřeje Slaniny. Najdete je po knihovnách v celé republice a jestli je chcete domů, tak si je objednejte na Kosmasu!

Přidat komentář

TOPlist