Blade Runner 2049 (2017)

blade-runner-2047-8

Pro diváky je nachystáno mnoho překvapení. Ve filmu se objeví z původního filmu Edward James Olmos a dokonce i Sean Young, o které je známo, že jí Harrison Ford nemůže ani cítit. Trikaři tak dostali celý rok nato, aby klíčovou scénu z filmu připravili a vykouzlili na tváři dablérky s hlasem imitátorky postavu Sean Young, tak jak jí známe z roku 1982. Výsledek je jedním slovem dechberoucí.

bladerunner2049_7

Američtí kritici přirovnávají v dnešní zjednodušující době Blade Runnera 2049 k podobně černému koni oskarové sezóny jako byl nečekaný hit Mad Max: Fury Road. Ponechme stranou, že toto přirovnání silně pokulhává, ale něco na něm přeci jen bude.

Blade Runner 2049 je mimořádný film pro náročnějšího diváka, budete u něj muset přemýšlet a je téměř vyloučeno, že ho pochopíte napoprvé. Ostatně jedničku Ridley Scott několikrát přestříhával a pokaždé v ní něco změnil. To ale Villeneuve vylučuje. Říká, že žádná alternativní verze neexistuje a existovat nebude. Zároveň dodal, že chápe, že do kina budou chodit hardcore fanoušci s baseballovými pálkami, kteří budou připraveni si to s ním vyřídit a že je ochoten tento risk podstoupit. Za RealFilm ovšem s potěšením konstatuji, že žádné inzultace se konat nebudou, tohle je totiž opravdu mimořádný film.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Pages: 1 2 3

Přidat komentář

TOPlist