Harvey Weinstein už není nadále nejmocnějším producentem v Hollywoodu

Harvey Weinstein, filmový mogul a producent filmů jako (Anglický pacient, Pulp Fiction) a mnoha dalších hitů se po skandálu zveřejněným v New York Times stal nadále nežádoucím ve filmovém byznysu.

harvey-weinstein

Ryan Kavanaugh, který byl donedávna miláčkem časopisu Forbes má svou firmu v kapitole 11 podle amerického práva v ochraně před věřiteli a soudí se s jedním investorem za zpronevěru má v našem seriálu o amerických nejmocnějších producentech dalšího následovníka, který se zdál po tři dekády nedotknutelným.

 

V aféře deníku The New York Times promluvilo hned několik mladých žen, které doufaly, že díky Weinsteinovi prorazí u filmu. Jednou z nejvýrazněji hovořících hereček je známá herečka Ashley Judd, která řekla, že se jí Weinstein ukazoval nahý při sprchování nebo Rose McGowan. V tvrzeních pro deník ženy popisují, že je nutil dívat se, jak před nimi onanuje.

 

Aféra propukla již minulý týden, ale dnes bylo zveřejněno, že správní rada Weinsteina z firmy, kterou s bratrem Bobem spoluzaložil po odchodu z Miramaxu s definitivní platností odvolala. Harvey Wenstein nezatlouká, všem ženám se omluvil a oznámil, že nastupuje na léčbu.
Pro doplnění uvádíme, že společnost Weinstein Co. v současnosti zažívá velmi nepříjemné období, protože většina jimi uvedených filmů posledních dvou let končí v červených číslech.

Přidat komentář

TOPlist