Trochu humoru s herci a filmaři z klasických filmů z doby, kdy nebyl instagram

Není pravda, že by herci z klasických filmů bez instagramu a facebooku nelaškovali s publikem a nedělali blbosti. Vybrali jsme pro vás několik všeříkajících historických fotografií.

grant stewart hepburn

Ačkoli Katharine Hepburn (Africká královna), Cary Grant (Na sever severozápadní linkou) a James Stewart (Muž, který věděl příliš mnoho, Vertigo,Život je krásný, Anatomie vraždy) patřili k největším filmovým hvězdám své doby a hráli spíš ve vážnějších filmech, tato kouzelná fotka je z natáčení rozhlasového pořadu, kdy Cary Grant a James Stewart reagovali nato, že Katharine Hepburn došla do studia ve svých tradičních volných kalhotech a pánských botách. Pánové hájily barvy tradičních sukní, které si na sebe oblékly, což Katharine Hepburn na snímku upřímně rozesmálo.

marlene zlate nohy

Za tuto fotografii moc děkuji do rakouského Salzburgu a pokud dámu na fotografii na první dobrou nepoznáváte, pak je to Marlene Dietrich (Norimberský proces, Dotek zla, Svědek obžaloby, Modrý anděl,Šanghajský expres,Tréma). Její pověstná touha vypadat ve filmu, co nejlépe podle hesla, čím blbější scénář, o to lépe musí vypadat, si pro tuto scénu a PR fotografie nechala natřít nohy zlatou barvou na piána! Podle jejích pamětí se po celodenním natáčení do ní dala zimnice způsobena chemickým složením barvy, o kterém dosud neměla ani ponětí. Po smytí barvy měla mít podle svých slov úplně zelené nohy, takže pro další den si je nechala raději opět natřít na zlatou barvu! Tomu říkám oddanost filmu!

fellini a mastroianni mesto zen

Při natáčení Města žen režisér Federico Fellini ukazoval herečce, jak vášnivě uchopit hlavní hvězdu Marcella Mastroianniho a políbit. Tato fotografie je myslím naprosto všeříkající a dokonalá.

steven_spielberg_jaws

A na závěr moje nejoblíbenější z natáčení legendárního horroru Čelisti, ve které Steven Spielberg vlezl do tlamy svého filmového monstra!

Přidat komentář

TOPlist