Jason Bateman natočil černou komedii Game Night

Oblíbený americký herec Jason Bateman si tentokrát k hlavní roli přihodil i produkci a natočil ve své firmě pro Warnery slibně vypadající černou komedii s neotřelou premisou a parádním ansámblem.

game-night-2

Jasona Batemana (Pařba o VánocíchLítám v tom, Juno, Šéfové na zabití, Dárek) máme v poloze černého humoru rádi, byl to právě on, kdo táhnul nadprůměrnou komedii Šéfové na zabití a jeho proměna ve výborném Dárku byla pro mnohé velkým překvapením. Game Night vypráví o partě přátel, která se každoročně schází kvůli noci plné legrace a her, což jste možná zažili, pokud máte za kamarády nějakého Anglána, Američana nebo jste byli na Erasmu.

Game-Night-1

No a jedné takové noci se to nepřekvapivě pořádně zvrtne, poteče krev, sem tam někdo někoho vtipně oddělá a řekne drsnou hlášku. Inspiraci si tvůrci vzali od Agathy Christie, ale update je evidentní. V partě přátel vedle Batemana bude Rachel McAdams (Doctor StrangeSpotlight, Bojovník, Půlnoc v Paříži, Hezké vstávání) a Kyle Chandler (Místo u moře, Super 8, Carol) v ansámblu pak ještě Jeffrey Wright nebo sympatický zrzek Jesse Plemons. Za kamerou stálo režisérské a scenáristické duo Šéfů na zabití nebo nejnovějšího Spidermana. Premiéra nás čeká na jaře.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Přidat komentář

TOPlist