Poslední letošní dávka upoutávek

Poslední víkend roku 2017 jdou do kin tři filmové novinky a rozhodně nepatří do starého železa, protože v nich je velkolepý muzikál, sportovní drama a dobrodružné drama.

GSOE_D16_010917_2055.cr2

Hugh Jackman se snažil dostat z popela muzikál na téma, které ho zajímalo. Výsledkem je velkorysý muzikál Největší showman, na kterém mu pomáhali talentovaní muzikanti z La La Landu. Ačkoli měl třikrát vyšší rozpočet, než Chazelle, zdá se že režisér Gracey není ani zdaleka takový talent, jak se Jackman domníval. Každopádně americká kritika filmu celkem fandí a jako velké varieté si své diváky rozhodně najde.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Sportovní dramata vždycky vydělávaly peníze, ale ještě víc je cenila kritika. Z nějakého záhadného důvodu, ale filmy o tenistech do kina nikdy diváky masově netáhly. Propadl jak WimbledonKirsten Dunst, tak Battle of SexesEmmou Stone. Prokletí tenisových propadáků se pokusí zlomit drama s hodně zajímavými figurami a tenisovými legendami Borgem a McEnroem. V titulních postavách životopisného snímku Januse Metze podává Sverrir Gudnason a vybírá Shia LaBeouf.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Poslední premiérou tohoto roku je dobrodružný snímek s Danielem Radcliffem Ztracen v džungli.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Mějte úspěšný nejen filmový poslední týden!

Přidat komentář

TOPlist