Tvářovodně panterská dávka upoutávek

Když může distributor vykouzlit z názvu filmu The Shape of Water český název Tvář vody, pak jsem si dovolil, také trochu utrhnout ze řetězu. Je tu pondělí a s ním pravidelné upoutávky.

tvar_vody_1

Nevím kdo by šel na film s tak divným názvem – Tvář vody. Je mi to opravdu záhadou. Vykašleme se už na český název filmu, protože tento film byste v programu minout neměli. Režisér Guillermo Del Toro natočil svůj režijní majstrštyk, který podle mě plně doceníte až na několikáté zhlédnutí. Ten film je totiž tak mnohovrstevnaté dílo protkané odkazy na světovou mytologii, že mám velkou radost, že je i komerčně úspěšné. Potvrzuje se tak, že i chytrý film může oslovit početnou diváckou obec.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

black_panther

Černý panter je další příspěvek americké popkultury od Marvelu, který režíroval výborný mladý filmař Ryan Coogler (Creed, Fruitvale Station) s elitou černošských herců současného Hollywoodu – Chadewick Boseman, Lupita Nyongo nebo Michael B. Jordan. Film provází velký skandál, protože američtí rasisté se prostřednictvím sociálních sítí domluvili na kybernetickém útoku na divácké hodnocení na populárním agregátorovém serveru rottentomatoes.com, kde se jim podařilo film shodit až na samé dno.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Poslední premiérou je Darkland.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Mějte úspěšný nejen filmový týden!

 

Přidat komentář

TOPlist