Noční hra (2018)

game_night-5

Noční hra je únikový film. Je to film na sobotu večer, kde skupinka dobrých herců vyvádí šílené věci, přehrávají, kulí oči, směšně padají a vůbec se nežinýrují, pokud mají předvádět Teletubbies nebo operovat na haubně auta průstřel ruky s vybavením, za které by se nemusel stydět ani MacGyver.

game-night-2

V tomto filmu nečekejte ani náznak reality a tvůrci ohýbají fyziku a filmová klišé do nečekaných gagů, když se už poněkolikáté ani jednou nerozbije skleněný stůl, na který spadne obrovský hromotluk, postavy to komentují tak, že se tomu prostě musíte smát. Sympatické je také to, že všechny postavy nejsou zrovna synonymem pro všeználky a humor je postavený i na jejich mírné hlouposti.

 

V partě přátel pobaví Rachel McAdams (Doctor StrangeSpotlight, Bojovník, Půlnoc v Paříži, Hezké vstávání) a Kyle Chandler (Místo u moře, Super 8, Carol) v ansámblu se pak bleskově ještě mihne Jeffrey Wright nebo sympatický zrzek Jesse Plemons. Za kamerou stálo režisérské a scenáristické duo Šéfů na zabití nebo nejnovějšího Spidermana. Přiznám se, že tento druh komedií mám rád, v kině dlouho nic podobného nebylo a od traileru jsem věděl, že by se to mohlo povést. Fajn hollywoodská oddychovka.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

game_night_poster

Pages: 1 2

Přidat komentář

TOPlist