Město (2010)

Město (2010)

Vzhledem k tomu, že hrál hlavní roli si neustále odbíhal kontrolovat záběr na kontrolní monitor, přehazoval přízvuky jak na běžícím páse a přitom nikomu nic nedaroval. Pokud ho některý herec v průběhu natáčení nepřesvědčil, tak ho bez milosti osobně vyrazil a scény s ním přetočil.

Město (2010)

Film Město zkrátka jede od prvního záběru o co nejlepší výsledek. Dech vám vezme kreace Jeremyho Rennera, který zde ukazuje, že je jedním z nejtalentovanějších herců své generace a možná by si zasloužil trochu víc, než být ve stínu Toma Cruise nebo třetími houslemi v marvelovském universu.

Město (2010)

Kdo si ale zaslouží absolutorium je režisér Ben Affleck, který kromě toho, že zastíní sebe jako hereckého představitele, hraje bravurně mimochodem, tak dokazuje, že má cit jak pro dramatické i komediální scény, tak pro natočení svižné akce, a to takovým způsobem, že strčí s přehledem do kapsy většinu žánrových rutinérů žijících ze zašlé slávy.

 

Film byl uveden na MFF v Benátkách a jeho následné uvedení do kin bylo velmi úspěšné. Affleck však na filmu nepřestal pracovat a pro vydání snímku na DVD a BluRay doplnil svůj audiokomentář herce i režiséra. V roce 2012 pak vyšel snímek znovu na The Town: Ultimate Collector´s Edition, kde je k vidění alternativní konec. A já jsem tomu rád, protože jsem z konce uvedeného v kinodistribuci nikdy neměl úplně ten správný pocit.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Pages: 1 2

Přidat komentář

TOPlist