Pat a Mat se vrací na plátna kin

Jeden z nejzajímavějších exportů v rámci nejen českého animovaného filmu, ale i českého filmu obecně je bezesporu Pat a Mat, kteří nás i svět baví již od roku 1976!

pat_a_mat_1

Pat a Mat už dávno není jen oblíbený Večerníček, od prvního celovečerního dobrodružství, které bylo na plátnech kin v roce 2016 a vznikalo od roku 2011 už opět uteklo pár let. Je ale třeba říct, že první film byl velmi slušně navštěvovaný a je vidět, že tato značka táhne. Pokud si o fenoménu Pat a Mat chcete přečíst více, najděte si naší knihu Česká animovaná klasika.

pat a mat2

A jak to bude už v červnu v kinech? Přestěhovali se do nových domů, kde na ně čekají nové kutilské výzvy a nové příhody. Pro Pata a Mata není nic problém, ať již se jedná o boj s rojem včel, opravu elektrické sekačky, ucpaný odpad, boj s krtkem nebo stavbu nové skalky. Pro tyhle dva není žádná komplikace překážkou a žádná výzva dostatečně velká. Vyčistit komín? Postavit nový plot? Pat a Mat si dokáží poradit  s každým problémem. Kutění je pro ně zábava a dokážou si ho patřičně užít. Naší známé dvojce vůbec není cizí ani moderní řešení a tak se stanou odborníky v užití solární energie nebo instalaci bezpečnostních kamer. Do kin uvede Bioscop.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Přidat komentář

TOPlist