Sicario bude pokračovat už za měsíc jako Soldado

Překvapivě úspěšný drsný thriller o válce s drogovými kartely Sicario má pokračování. Došlo ke změně v obsazení i na sesli režiséra a důvodů proč se těšit je docela dost.

soldado_1

  V drogové válce neplatí žádná pravidla – a když kartely začaly převádět teroristy přes americké hranice, federální agent Matt Graver (Josh Brolin) vyzve tajemného Alejandra (Benicio Del Toro – (Malý princ, Sicario, Obvyklí podezřelí)), kterému hlavoun kartelu vyvraždil rodinu, aby všemi prostředky, včetně těch nezákonných, válku eskaloval. Aby rozpoutal válku, unese Alejandro hlavounovu dceru – ale když se z dívky stane vedlejší oběť konfliktu, její osud tyto dva muže rozdělí, protože zpochybní vše, za co bojují.

soldado_2

Scenáristicky film opět jistí Taylor Sheridan, tedy hodně zajímavý autor a také herec, o kterém jsme psali třeba v tomto článku. Emily Blunt je ze série venku, ale zůstali matadoři Benicio Del Toro a Josh Brolin. Režíroval Stefano Sollima, který je podepsaný pod hodně drsným thrillerem Suburra. Očekávání jsou značná a premiéra nás čeká už v červnu tohoto roku.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

sicario-poster

Přidat komentář

TOPlist