Claire Foy oblékla kostým Lisbeth Salander

Oblíbená hvězda Claire Foy, kterou si diváci oblíbili díky úspěšnému seriálu The Crown dává v traileru na Dívku v pavoučí síti na odiv, že patří do stejné ligy jako Noomi Rapace (Muži, kteří nenávidí ženy„,“Prometheus„, Dítě číslo 44, 7 životů) a Rooney Mara (Lion, CarolVedlejší účinkyMuži, kteří nenávidí ženy, Ona).

girl-spiders-web-1

foto: SONY/MGM

Filmová studia MGM/Sony se rozhodli do nového filmu o hackerce Lisbeth Salander a investigativním novináři Michaelu Blomkvistovi vyměnit ansámbl herců. Jestliže Fincherův snímek Muži, kteří nenávidí ženy sice pokryl náklady, rozhodně se nedá říci, že by byli producenti ochotni dát ještě vyšší herecký honorář oběma hercům, zvláště jelikož si nejsou jisti návratností.

girl-in-the-spiders-web-2

Dívka v pavoučí síti tak začíná od píky, s novým režisérem, herci, štábem a dokonce i jiným autorem, protože Stieg Larson zemřel a čtvrtý díl napsal již jiný autor David Lagercrantz. Snímek režíruje Fede Alvarez, který za málo peněz zahraje hodně napínavé muziky a jeho poslední snímek Smrt ve tmě při devítimilionovém rozpočtu vynesl doslova jmění. Ke Claire Foy (Nádech pro lásku) přibyla i výborná nizozemská herečka Sylvia Hoeks, která hrála hlavní androidí mrchu v Blade Runner 2049 a Michaela Blomkvista si střihne Sverrir Gudnason.

2119167 - Girl In The Spiders Web

Film se natáčel ve Stockholmu a Berlíně a scénář je dílem Feda Alvareze, Stevena Knighta a Jay Basu. Snímek vtrhne do kin v listopadu. Trailer je hodně hutný a výživný!

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

2 Diskuse

  1. Ondra Slanina napsal:

    AKTUALIZOVÁNO 26. 9. 2018 O o nový trailer.

  2. Ondra Slanina napsal:

    Tak film jsme už viděli na italské předpremiéře a i když to nemá s knihou nic společného, je to slušné! Recenze již příští středu!

Přidat komentář

TOPlist