Jurská dávka upoutávek

Tento týden jdou do kin dvě novinky a jsou obě velmi těžkotonážní, v jedné budou chodit obří dinosauři ve druhé kredencová komička.

jp_fk_3

Před čtyřmi lety nás dinosauři porazili. Alespoň na Isla Nublar, exotickém ostrově, kde prosperoval unikátní zábavní park Jurský svět, než se jeho exponátům podařilo utéct z klecí. Na ostrově se probudila tamní sopka a dinosaurům už podruhé v dějinách hrozí vyhynutí. Claire (Bryce Dallas Howard) se z upjaté manažerky parku proměnila v aktivistku, která je chce za každou cenu zachránit. A Owena (Chris Pratt) na ostrov žene touha najít a spasit Blue, inteligentního ještěra, jehož dokázal vychovat a částečně vycvičit, a po němž se po zániku parku slehla zem. Jurský svět: Zánik říše je tady. Preview zde.
http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Jsem božská je nová komedie od Amy Schumer, vtipné komičky, která si utahuje ze své rozměrnější postavy a sexu. Jenže to, co bylo před pár lety neotřelé a zábavné se s přibývajícími lety stává poněkud ošuntělé. Uvidíme, jak její nová komedie dopadla, ale americké publikum příliš chvály nepělo.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Mějte úspěšný nejen filmový týden!

Přidat komentář

TOPlist