Jurský svět: Zánik říše (2018)

jpfk_1

Jurassic World: Fallen Kingdom, USA, režie: J. A. Bayona, scénář: Derek Connoly a Colin Trevorrow podle námětu z románu Jurský park Michaela Crichtona, hudba: Michael Giaccino, kamera: Oscar Faura, hrají: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, BD Wong, Jeff Goldblum, James Cromwell, Isabella Sermon, Toby Jones, Geraldine Chaplin, ale hlavně Velociraptoři, Brontosauři, Pterodaktylové, Stegosauři a jako hlavní hostující hvězda Blue – Velociraptor

130 minut, 2.00:1, Red Epic, Red Epic Dragon, Arriflex 435 etc., 35 mm, 65 mm a RedCode Raw, barevný

Film:

Letos oslavíme čtvrt století od momentu, kdy jsme oněmělí úžasem zírali na pravěké tvory v Jurském parku. Od té doby jsme viděli několik pokračování, včetně velmi zdařilého Jurského světa, které se nyní vrací na plátna kin.

jp_fk_1

Jsou to už čtyři roky, co byl zrušený Jurský svět. Isla Nublar je nyní ovládaný pravěkými tvory a lidé už tam nemají své místo. Když se ale na ostrově probudí sopka, která má vyhubit všechny tvory, spojí se Owen (Chris Pratt) a Claire (Bryce Dallas Howard), aby tragédii zabránili.

jp_fk_2

Owen chce zachránit svého oblíbeného Blue, velociraptora, jenž se ztratil a potuluje se po ostrově a Claire má obavy o všechny tvory. Když se společně dostanou na ostrov, začne sopka chrlit lávu a oba hrdinové zjistí, že v ohrožení není jen ostrov, ale celá planeta, díky rozsáhlé konspiraci.

jp_fk_3

Do volného pokračování se vrátil režisér Colin Trevorow jako výkonný producent a spoluscenárista, který společně se Stevenem Spielbergem jistili nového císaře, režiséra J. A. Bayona (The Impossible).

Pages: 1 2

Přidat komentář

TOPlist