Alita: Battle Angel vysněný projekt Jamese Camerona a Roberta Rodrigueze má první trailer

Robert Rodriguez a James Cameron se spojili pro snímek Alita: Battle Angel, film spojující animované postavy s hranými. Nejedná se o comics, přesto je předloha známá řadě fanoušků a je tu první trailer.

Alita Battle Angel _1

Půvabná herečka Rosa Salazar prošla výraznou CGI proměnou, ostatně podobnost s Robocopem asi nebude úplně čistě náhodná a je jaksi rok 2018. Alita: Battle Angel je podle manga Yukita Kishira a vypráví o vědci (oskarový Christoph Waltz) který v blízké budoucnosti narazí na poškozeného cyborga jménem Alita (Rosa Salazar) a rozhodne se jí osvojit jako vlastní dceru. V castingu se objeví další zvučná jména Mahershala Ali, Jennifer Connely, tedy odalší dva oscaroví laureáti a z hvězd ještě Michelle Rodriguez, Ed Skrein a Jackie Earle Haley.

Alita_ Battle Angel_2

Celá bublina očekávaného projektu stojí pochopitelně za vizionářským Jamesem Cameronem, který je scenárista a producent filmu a pochopitelně režisérem Robertem Rodriguezem, kterého pranýřují za to, že hispánské herečce změnil obličej v CGI. Bože! Rodriguez vysvětluje, že jedině tak mohl docílit maximálně věrné předlohy anime, ale internetoví fanoušci a trollové mu dávají pořádnou sodu.

alita-battle-angel-3

A co říká James Cameron? ,, Alita: Battle Angel, je podle mého soudu scifi, které klade otázku, co vlastně znamená být člověkem. Odehrává se v budoucnosti, ve světě mající cyborgy, ale jste člověkem, když máte mysl, srdce nebo duši? Je to o cestě mladé dívky, která se snaží najít sama sebe a také se na té cestě poznává.“

 

Film bude velkou událostí tohoto roku a premiéra je naplánována na 21. prosince 2018. Mimochodem v českých kinech film uvede společnost Cinemart, ve světě pak studio Fox.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

PRÁVĚ VYŠLA NAŠE NOVÁ KNIHA O OTU HOFMANOVI – POUTNÍK SVĚTEM FANTAZIE

obalka_Poutnik_realfilm

Knihu Poutník světem fantazie vydává Charon media a můžete si jí koupit v distribuci společnosti Kosmas.

 

Všechny informace: www.otahofman90.cz

Oficiální facebook: otahofman, #poutniksvetemfantazie

Přidat komentář

TOPlist