Ant Man a Wasp (2018)

antmanawasp6

Druhý díl byl ohlášený tři měsíce od premiéry prvního a tvůrci úspěšné jedničky, respektive ti finální, ne ty týmy filmařů před nimi i ve dvojce prokázali, že hra na zmenšování jim není cizí. Bláznivé triky se zvětšováním a zmenšováním jsou naprosto geniální a zdrojem chytrého humoru.

antmanawasp4

To co v jedničce fungovalo, funguje i ve dvojce, dočkáte se opět zábavného Michaela Peni, který je naprosto neodolatelný. Původní herce rozšířili nové tváře, z nichž největší očekávání panovalo u klíčové role Janet Van Dyn, která byla nabídnuta Sharon Stone, jenž odmítla ze zdravotních důvodů a Michael Douglas chtěl obsadit svou skutečnou manželku Catherine Zetu Jones. Nakonec volba padla na Michele Pfeiffer, která už v minulosti hrála s Paulem Ruddem a ačkoli společně s Douglasem před kamerou nestáli, je to vlastně škoda, že se tak dosud nestalo.

Velkou zásluhu na úspěchu filmu mají trikaři. Efekty s omlazováním herců jsou naprosto dokonalé, ale nebyl by to Ant Man, aby hlavní zdroj humoru nebyl díky Tauovskému zvětšování a zmenšování. Tyto vtípky ozvláštňují solidní akční sekvence, které jsou jinak natočené sympaticky postaru.

antmanawasp5

Co je ve dvojce nové jsou sekvence, ve kterých naprosto exceluje Paul Rudd, a to když předstírá, že je v jeho hlavě Michele Pfeiffer. Rudd je excelentní komik a tyto pasáže rozhodně pobaví.

 

Ant Man a Wasp je film pro rodinné publikum a marketingově to dělá velmi chytře. Dětští diváci budou nadšení a dospěláky pobaví a potěší přítomnost hvězd, na které chodily do kina v době, kdy byly jejich ratolesti v jejich věku. Jako letní oddechovka to funguje stejně jako jednička, takže pokud jste byli spokojení posledně, neměli byste být zklamaní ani tentokrát.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

antmanawaspposter

Pages: 1 2

Přidat komentář

TOPlist