Horror Sestra rozšíří vesmír The Conjuring

Sestra je pátým filmem ze série The Conjuring a zároveň prvním samostatným filmem o démonovi v podobě ženy v hábitu.

Sestra_1

Když si mladá jeptiška v uzavřeném rumunském opatství vezme život, je vyslána dvojice knězů z Vatikánu, aby případ zkusili objasnit. Jeden z nich je zkušený kněz pronásledovaný démony z minulosti, druhý je nováček. Společně mají odhalit nesvaté tajemství. Společně riskují nejen životy, ale i duše, když se musí utkat se zlovolnou silou ve formě démonické jeptišky, kterou jsme poprvé spatřili ve filmu V zajetí démonů 2.

sestra_2

Franšíza The Conjuring je objektivně druhý nejlépe fungující kinematografický vesmír, hned vedle toho marvelovského a vzhledem k nákladům je to i vesmír nesmírně ziskový a fanoušky mimořádně oblíbený. Horror Sestra je pátý příspěvek v sérii Conjuring, kterou má pevně v otěžích James Wan a jeho produkční společnost Atomic Monsters. V časové linii příběhů je Sestra jednička a aby toho nebylo málo, pak hlavní roli hraje mladší sestra Very Farmigy Taissa.

sestra_3

Výbornou reklamou na nový horror je, že populární server youtube.com na četné stížnosti odstranil z nabídky reklam pětisekundový teaser, který diváky upřímně děsil šikovně provedenými ,,jump cuts“, což filmaře mimořádně potěšilo a nabídlo jim prostor v řadě periodik úplně zdarma.

 

Film režíruje Corin Hardy, od kterého jsme měli možnost vidět zatraceně dobrý laciný horror The Hallow a doufejme, že zůstal ve formě. Wan má velkou kliku, že se mu daří do série Conjuring angažovat hladové mladé filmaře, výjimkou je ostřílený mazák kameraman Leonetti, jehož první Annabelle dopadla zatím nejhůř. Premiéra nás čeká už příští týden!

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/box-of-film.jpg

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/box-of-film.jpg

Přidat komentář

TOPlist