Mission: Impossible – Fallout (2018)

MISSION: IMPOSSIBLE - FALLOUT

První záběry filmu Mission: Impossible – Fallout vznikly v březnu 2017 v Paříži. Cruise v tom viděl příležitost vzdát hold tradičním filmům, které ve francouzském hlavním městě vznikly (připomeňte si našeho průvodce filmem). „Viděl jsem tolik skvělých filmů, které vznikly v Paříži – je to město filmu,“ říká. „Bylo skvělé mít tu možnost to oslavovat, pracovat tam a ponořit diváky do tohoto prostředí.“

 

První akční scény se odehrávaly v Paříži, kde se Ethan Hunt ve vysoké rychlosti ocitl uprostřed honičky, ve které účinkovala motorka, klasické 1986 BMW M5 a ozbrojená dodávka. Natáčení vyžadovalo na krátkou dobu uzavřít jedny z nejznámějších turistických památek v centru Paříže jako Vítězný oblouk nebo ulici Avenue de l’Opéra, která vede až k samotné budově opery. Tyto scény jsou naprosto dechberoucí a v kině se systémem DOLBY ATMOS, kde jsem film film viděl jsou absolutně špičkové.

MISSION: IMPOSSIBLE - FALLOUT

Film má několik absolutně neuvěřitelných fyzických výkonů Toma Cruise, počínaje seskokem s padákem, který se natáčel v simulovaném prostředí, neuvěřitelným šplháním a padáním z helikoptéry a pak pochopitelně honička po střechách Londýna, která dává vzpomenout na Bébela při jeho vylomeninách v Paříži, jenže je jaksi rok 2018 a Cruise do toho dává úplně novou šťávu. Jak jste již zřejmě zaznamenali při přeskoku ze střechy na střechu si Tom Cruise způsobil dost brutální zranění nohy, ale již po 6 týdnech byl zpátky na place a běhal. Rekonvalescence normálnímu člověku trvá půl roku a už se na to nedoporučuje žádná vrcholově sportová aktivita.

 

Poslední Mission Impossible vrací všechny známé postavy a nově přidává pro mě hodně velký objev herečku Vanessu Kirby, která má kariéru velmi pěkně našlápnutou a doufám, že jí budeme na plátnech vídat častěji. A neměli bychom zapomenout ani na Henryho Cavilla, který je naprosto obrovský vůči všem členům štábu a docela mě mrzí, že neměl u diváků film Krycí jméno U.N.C.L.E., protože v těchto druzích filmů je bezesporu velmi dobrý.

MISSION: IMPOSSIBLE - FALLOUT

Fallout je nejlepším filmem celé série, má komplexní scénář, je plný nečekaných zvratů a zároveň je to pořád ta stará dobrá Mission Impossible, kterou máme rádi. Sice ubylo trochu humoru, ale je tu spousta akce a je moc milé vidět, že to není úplně digitální jak je nyní u drahých filmů zvykem. Připomínám, že má tento film rozpočet 175 milionů dolarů! Kdo má tento druh filmů rád, vřele ho doporučuji ke zhlédnutí.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Mission Impossible_Fallout_plakat

Pages: 1 2

Přidat komentář

TOPlist