Nejzajímavější nováčci ve filmu

Loni i předloni jsme se zabývali hollywoodskými nováčky a loni dokonce i nejzajímavějšími černošskými hvězdami pro letošní sezónu. Letos to trochu rozšíříme a prostě se podíváme na nejzajímavější herce, kteří mají našlápnuto ke hvězdám.

MISSION: IMPOSSIBLE - FALLOUT

Čerstvě třicetiletá Vanessa Kirby, která si odnesla cenu BAFTA za výborně hodnocenou show Petera Morgana The Crown se právě ukazuje na plátnech kin jako Bílá vdova v nejnovější Mission Impossible a rozhodně nelze přehlédnout. Ještě letos jí uvidíme v novém projektu Agnieszky Holland Gareth Jones.

claire_foy_girl

Claire Foy sice už nějakou dobu v branži figuruje, ale teprve nyní o ní můžeme hovořit jako o hvězdě. Stejně jako v případě Vanessy Kirby, i jí výrazně nakopnul kariéru seriál The Crown, kde hrála titulní roli královny, jenže Claire Foy se upsala roli Lizbeth Salander, což po Noomi Rapace a Rooney Mara bude docela kláda. Navíc si jí vybral i do hlavní role nezávislého psychologického horroru Unsane Steven Soderbergh, o kterém jsme psali včera. Letos jí čeká také uvedení ostře sledovaného filmu Damiena Chazella First Man s Ryanem Goslingem.

jane_levy_castle_rock

Postupně se nám začíná klubat z pro mě dosud nepříliš výrazné Jane Levy suverénní herečka, o čemž svědčí její slibně nakopnutá kariéra díky horroru Smrt ve tmě. Velkorozpočtový spektákl Monster Trucks byl sice noční můra z hlediska tržeb, ale Jane Levy právě září v ostře sledovaném seriálu Castle Rock podle Stephena Kinga.

bill_skarsgaard_castle_rock

A stejně jako Jane Levy, září v Castle Rock, stejně jako v horroru To vynikající Bill Skarsgaard, jeden ze šikovných synků úspěšného táty Stellana. Ten se letos objevil v Deadpoolovi 2 i Atomové blondýně.

ha_than_spetlikova

A přidejme ještě z českých luhů a hájů sympatickou herečku vietnamského původu Ha Than Špetlíkovou, která je ode dneška k vidění v hlavní roli filmu Miss Hanoi. Stále jí ale můžete vidět i v epizodní roli snímku Úsměvy smutných mužů.

Přidat komentář

TOPlist