Tom Hardy bude Venom

Je to přesně 11 let, co studio SONY chtělo ukázat světu na plátně příběh populárního comicsu Venom, který letos slaví kulaté třicetiny. Inu, hodně se o tom hovořilo a nyní to konečně vyjde. Voilá.

venom_1

Vzpomínáte na posledního Spider Mana od Sama Raimiho? Sice vydělal nejvíc, ale oproti jedničce a dvojce to byla slabota. Každopádně se tam objevil Venom, kterého hrál Topher Grace. Studio Sony obnovilo sérii už v roce 2012, ale tak nějak pořád nevědělo co se Spider Manem a Venomem udělat. Natočili dvě průměrné pokračování a jedno hodně podprůměrné, které ale vydělalo zdaleka nejvíc a upřímně, Spider Man je už taková slabota, že nemá smysl v něm jakkoli pokračovat příštích dvacet let.

venom_2

Venom je ale poněkud jiná káva. Venom je totiž tak trochu jiný hrdina a dobrá zpráva od Marvelu je, že není a nebude součástí vesmíru Avengers. Všechno co je totiž jakkoli spojeno s Avengers je jak lobotomie a příšerná latrína.

venom_3

   Eddie Brock (Tom Hardy – Dunkerk) se omylem stane hostitelem mimozemského symbionta, který mu dodá speciální schopnosti. A také nevypočitatelnost, jíž je Venom proslulý. Po krku mu jde zlovolná společnost, která si na symbionta nárokuje práva. Nebude chybět ani romantika. Anne Weying v podání Michelle Williams hraje právničku a ex-manželku Brocka. Premiéra je 4. října 2018,  a to jak v originálním znění s českými titulky, tak s dabingem.

 

Venoma nakonec natočil Ruben Fleischer (Zombieland, Gangster Squad – Lovci mafie) a do titulní role obsadil Toma Hardyho, přihodil k němu Michelle Williams, Woodyho Harrelsona a Jackieho Earla Haleyho.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Přidat komentář

TOPlist