J. J. Abrams posílá americké vojáky proti zombie náckům

Studio Paramount si hýčká J. J. Abramse díky sériím Star Trek a Mission: Impossible, takže není náhodou, že mu byl povolen ryze béčkový projekt, který vypadá jako slibné guilty pleasure.

OVERLORD

,,Tisíciletá armáda potřebuje tisíciletého bojovníka,“ říká postava v akčním horroru Overlord, který se odehrál v premiéře na horrorovém festivalu Fantastic Fest v texaském Austinu v USA a okamžitě vzbudil velkou pozornost mezi natěšenými fanoušky. Řadím se mezi fanoušky Kurta Russela a jeho kultovních filmů Johna Carpentera Věc, Velké nesnáze v Malé Číně a zejména Útěk z New Yorku, takže velmi oceňuji, že štafetu béčkového krále přebral jeho syn Wyatt, který si v Overlordu střihnul hlavní roli.

OVERLORD

Film popisuje skupinku amerických vojáků během druhé světové války v Evropě za nepřátelskou linií v nacisty okupované vesnici. Tam objeví sérum stvořené fašistickým režimem k vytváření armády nemrtvých, která jim má umožnit dobývat další území.

OVERLORD

Na režisérské sesli zasedl režisér řízné kriminálky s Ewanem McGregorem a Alicií Vikander Son of a Gun a scénář napsal zkušený Billy Ray (Kapitán Phillips, Osudové selhání) a Mark L. Smith. Jisté je, že film není součástí Abramsovy laciné série Cloverfield, jak se zpočátku spekulovalo. Podle Hollywood Reporteru je Overlord hodně nechutný, krev stříká do páté řady a diváci se smějí ,,over the top“ akčním scénám. Světová premiéra nás čeká na začátku listopadu. Otázka české premiéry je ve hvězdách, protože zatím ohlášenou premiéru distributor zřejmě zrušil.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Přidat komentář

TOPlist