Bohémská dávka upoutávek

Do kin vstoupí dlouho očekávaný snímek Bohemian Rhapsody doprovázený četnými kontroverzemi nebo třeba skandální drogově taneční večírek z Cannes s krásnou Sofií Boutellou.

Bohemian Rapsody_1

Bohemian Rhapsody je název jednoho z nejslavnějších alb všech dob, a to bez přehánění. Skupina Queen v čele s geniálním zpěvákem Freddie Mercurym se po mnoha letech dohodla s Hollywoodem na adaptaci a do hlavní role souhlasili s obsazením Ramiho Maleka, který je zpěvákovi velmi podobný a navíc je to slušný herec. Film režíroval Bryan Singer, výborný režisér, který je v osobním kontaktu podle jeho blízkého kamaráda Johna Ottmana bohužel velmi nestálé povahy, někdy je bezva a kamarád do nepohody, někdy je to egomaniak a magor. Bohužel na tomto srdcovém projektu bohužel projevil spíš svou druhou tvář, což vedlo k obrovským problémům, takže si netroufám odhadnout, jak film dopadl, když režiséra během natáčení odvolali, aby zjistili, že bez něj to nedají dohromady. Uvidíme. Preview zde.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpgclimax_1

Druhá očekávaná premiéra je sice spíš pro příznivce art filmů, ale to nemusí být na škodu. Režisér Gaspar Noé, který je jeden z mála skutečně konzistentních cinefilů natočil hodně zajímavý film Climax a doufám, že si film najde diváky, protože podle zahraničních kritiků je to hodně zajímavý film. Preview zde.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

A bude i velká pohádka Louskáček a čtyři říše, pod kterou jsou z nějakého záhadného důvodu podepsáni dva režiséři, a to skvělý Lasse Halström a rutinér Joe Johnston. V hlavních rolích uvidíte Mackenzie Foy, Morgana Freemana nebo Helen Mirren.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

A na plátna českých kin se podívá také kanadský snímek The Perfect Kiss, který jste zřejmě zaznamenali díky podpoře bulvárních deníků. V hlavní roli totiž hraje Lucie Vondráčková a film režíruje soudružka četařka Babinčáková alias Martina Adamcová.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

 

Bude se hrát i animovaný film Dilili v Paříži.

http://magazin.realfilm.cz/wp-content/uploads/FINAL-trailer.jpg

Mějte úspěšný nejen filmový týden.

Přidat komentář

TOPlist